Preces atgriešana un apmaiņa

Preces atgriešana

GIVE TO GET Tev nodrošina drošu iepirkšanos, neradot nekādus riska faktorus. Ja, prece, ko esi iegādājies Tevi neapmierina, Tev ir visas tiesības to atgriezt mums atpakaļ, bez nekādiem papildus izdevumiem:

  • Preci, kuru vēlies atgriezt, droši var atgādāt mums atpakaļ uz mūsu izsniegšanas vietu - Panorama Plaza, Lielirbes iela 17a-2, (ieeja caur A ieeju un uzreiz pa labi) un daba laiks: P.-Pk. 10.00 – 19.00, Se. 10.00 – 16.00, Sv. Slēgts

  • Ja, preci nav ērti nogādāt mums atpakaļ ar savu transportu vai citu transporta līdzekli, tad ir iespēja to sūtīt arī pa pastu, apmaksājot pasta izdevumus (adresāts: SIA Draugiem Mārupe, Mārupes novads, Ziedleju iela 1, LV-2167)

  • OBLIGATI vajag pievienot aizpildītu atteikuma veidlapu (to var saņemt Panorama Plaza, Lielirbes ielā 17a-2)

  • Prece jāatgriež 14 dienu laikā kopš saņemšanas brīža oriģinālā, nebojātā iepakojumā

  • Tiklīdz prece tiks saņemta Tev tiks veikta naudas atgriešana

Preces apmaiņa

Ja gadījumā ir sanācis tā, ka esi iegādājies preci, bet tomēr ir sajaukts izmērs, Tu droši to vari apmainīt. Šajā gadījumā Tu sedz arī atkārtotu sūtīšanas izdevumus:

  • Sūti e-pastu uz info@g2g.lv, norādot savu kupona numuru, kontaktinformāciju, esošās preces nosaukumu, izmēru un vēlamo izmēru

  • Mēs atbildēsim, vai Tavs vēlamais izmērs ir pieejams, un informēsim par sūtīšanas izmaksu segšanas kārtību

  • Prece jāapmaina 14 dienu laikā kopš saņemšanas brīža oriģinālā iepakojumā

Atteikuma veidlapu var lejuplādēt šeit

Nekvalitatīva pakalpojuma naudas atgriešana

Ja Tu esi saņēmis nekvalitatīvu pakalpojumu, tad par to Tev  ir jāziņo GIVE TO GET komandai, ne vēlāk kā 14 dienu laikā no pirkuma izdarīšanas brīža un mēs sazināsimies ar pakalpojumu sniedzēju, lai precizētu radušos problēmu. Izvērtējot radušās problēmas būtību un pakalpojuma kvalitātes neatbilstību, ja informācija sakrīt ar pakalpojuma sniedzēju un problēma tiešām ir bijusi, tad  mēs Tev 5 darba dienu laikā atgriežam summu par kādu esi iegādājies attiecīgo pakalpojumu.